Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy 227825323 info@coliber.com.pl

Aktualności

Siłowniki Hi-Speed

Siłowniki Hi-Speed

Linia siłowników Hi-Speed to już znak rozpoznawczy Nice. Są popularne wśród kupujących, lubiane przez naszych Partnerów, atrakcyjne wizualnie, trwałe i bezawaryjne – stanowią ważny punkt w naszej ofercie. Szybkie siłowniki Hi-Speed to idealne rozwiązanie w miejscach, w których czas otwierania bramy ma znaczenie.

Ich montaż jest rekomendowany w miejscach, do których dostęp jest utrudniony, np. w ruchliwych obszarach miejskich, gdzie trzeba wjechać i wyjechać sprawnie i szybko, np. usuwając się z ruchliwej ulicy czy niezwłocznie odjechać wiedząc, że brama zamknie się za nami całkowicie bezpiecznie.

Rodzina Hi-Speed stale zyskuje nowych członków, dlatego możemy Hi-Speedami zautomatyzować w tej chwili zarówno bramy skrzydłowe i przesuwne, jak i garażowe. Dzięki nim brama otworzy się i zamknie nawet do trzech razy szybciej niż brama z zamontowanymi tradycyjnymi silnikami.

Szybkość to niewątpliwie cecha pożądana wśród kupujących, ale też podnosząca komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania – szczególnie tam, gdzie właściciel jest narażony na kolizję z innymi pojazdami podczas wykonywania manewru wyjeżdżania z garażu lub posesji.

Poniżej przedstawiamy dwa filmiki, które przedstawiają szybkość działania siłowników Hi-Speed w porównaniu z ich tradycyjnymi odpowiednikami.

W pierwszym mogą Państwo zobaczyć porównanie prędkości bramy przesuwnej z zamontowanym siłownikiem ROBUS600 oraz ROBUS500 HI-SPEED.

ROBUS500 HS to siłownik do bramy przesuwnej o masie max. 500kg i szerokości wjazdu nie większej niż 8m. Od strony technicznej siłownik posiada nieco inną niż w ROBUS600 centralę sterującą o oznaczeniu HS oczywiście z technologią BLUEBUS oraz większe koło zębate. Przeprowadzimy test, w którym wykorzystamy bramę przesuwną o świetle przejazdu 4,5m i masie własnej około 350kg. Prędkość siłowników ustawimy na max. Wynik testu oceńcie sami.

Kolejny materiał wideo to porównanie siłowników do bram garażowych Spy i Spy Hi-Speed, który jest najmłodszym produktem z rodziny szybkich siłowników.

Spy w wersji Hi-Speed, skraca czas oczekiwania na otwarcie i gwarantuje większą szybkość otwierania i zamykania bram garażowych – aż o 60% (w odniesieniu do standardowych wersji Spy i biorąc pod uwagę typową instalację, z wyłączeniem przyspieszania i zwalniania). Dwukierunkowy pilot Era One BD i dwukierunkowy odbiornik OXIBD znajdujące się w zestawie informują, czy polecenie zostało poprawnie odebrane przez automatykę bramy i pozwalają w dowolnym momencie sprawdzić status bramy (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta).

Coliber Marek Podobas

Firma Coliber jest przedstawicielem renomowanych firm produkujących bramy garażowe, bramy przemysłowe, automatyka do bram rolety, kraty rolowane, drzwi oraz wiele innych. Szeroka oferta handlowa dostosowana do potrzeb każdego klienta. Wszystkie sprzedawane  produkty posiadają najwyższe normy jakościowe, które zadowolą najbardziej wymagających odbiorców.

Rzetelna firma Coliber

rzetelna firma
Deweloper Domy na każdą kieszeń