Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy 227825323 info@coliber.com.pl

Dla firmy

Systemy przeładunkowe

systemy przeładunkowe

Systemy przeładunkowe pozwalają na prowadzenie wydajnej i bezpiecznej pracy podczas załadunku i rozładunku materiałów z pojazdu. Wyrównują poziom między samochodem dostawczym a magazynem.
Jest to idealnie rozwiązanie dla centrów logistycznych jak i dla małych przedsiębiorstw posiadających pomieszczenia składowe.
Rampy przeładunkowe to element konstrukcji stanowiska przeładunkowego. Umożliwia wyrównanie różnicy poziomów i likwiduje luki między skrzynią pojazdu, a pomieszczeniem, co zwiększa bezpieczeństwo przeładunku i usprawnia wykonywane prace.
To urządzenia uniwersalne, dostosowane do różnych typów pojazdów dostawczych i sposobów przeładunku. Wykonywane są w dwóch typach do wyboru w zależności od zapotrzebowania użytkowników.

Coliber oferuje dwa rodzaje systemów przeładunkowych:

System przeładunkowy zewnętrzny

system przeładunkowy zewnętrzny
Jest on przedłużeniem pomieszczenia magazynowego. Zapewnia izolację od zewnętrznych warunków temperaturowych oraz negatywnego wpływu wiatru, deszczu czy kurzu na przeładowane towary.
Brama systemu przeładunkowego montowana jest w ścianie, jednak w przeciwieństwie do wewnętrznych doków przeładunkowych cały proces przeładunku towaru zostaje przeniesiony na zewnątrz.

 

System przeładunkowy wewnętrzny

Brama systemu przeładunkowego umieszczona jest w ścianie budynku. Proces przeładunku towaru odbywa się wewnątrz pomieszczenia składowego.

Zalety doków:

Przyśpiesza proces przeładunku
Zapewniają komfortowy i bezpieczny rozładunek i załadunek narażonych na działanie warunków atmosferycznych
Zapewniają komfortowe warunki dla pracowników
Doskonała izolacja termiczna która zmniejsza zużycie energii
Wszystkie elementy doków można kupić osobno.

Zadzwoń teraz, dowiedz się więcej!

Coliber Marek Podobas

Firma Coliber jest przedstawicielem renomowanych firm produkujących bramy garażowe, bramy przemysłowe, automatyka do bram rolety, kraty rolowane, drzwi oraz wiele innych. Szeroka oferta handlowa dostosowana do potrzeb każdego klienta. Wszystkie sprzedawane  produkty posiadają najwyższe normy jakościowe, które zadowolą najbardziej wymagających odbiorców.

Rzetelna firma Coliber

rzetelna firma
Deweloper Domy na każdą kieszeń