Coliber Marek Podobas , ul. Chotomowska 93, 05-110 Jabłonna k/Warszawy 227825323 info@coliber.com.pl

Dla firmy

Szlabany

szlabany

Szlabany do kontroli wjazdu

Szlabany do przejazdów o szerokości od 2,5, 4 i 8,5 m są idealnym rozwiązaniem do kontroli wjazdu na teren osiedli mieszkaniowych, instytucji publicznych, parkingów firmowych czy innych obiektów. Szlabany przeznaczone są do obiektów o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu. Są łatwe w montażu i posiadają szeroką gamę akcesoriów pomocniczych i bezpieczeństwa: lampy ostrzegawcze firanki, podpory stałe i ruchome, fotokomórki i inne.

Montaż szlabanu

Do montażu szlabanu nie trzeba wiele specjalnych przygotowań i w połączeniu z dobranymi akcesoriami spełnia wszystkie wymogi jakie stawiamy przy kontroli wjazdów.
Szlabany przystosowane są do prawo jak i lewego montażu oraz do montażu w niskich garażach gdzie jest mało miejsca na otwarcie ramienia. Dodatkowo można podłączyć kolczatkę stalową która dodatkowo zabezpiecza wjazd. Kolczatki mogą być przystosowane do aut osobowych jak również do ciężarowych o dużej masie.

Sterowanie szlabanu

Sterowanie odbywa się za pomocą przycisku w portierni jak również sterowanie radiowe za pomocą pilotów lub kart zbliżeniowych.

Elektronika szlabanu

Każdy szlaban posiada zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe nad którym czuwa moduł elektroniczny zainstalowany w centrali. W przypadku awarii szlabany wyposażone są w system ręcznej awaryjnej pracy lub pracy za pomocą dołączonego akumulatora.

[rl_gallery id=”1368″]

Zalety szlabanów

  • Mocne i szybkie
  • Do intensywnego działania
  • Synchronizacja pracy dwóch szlabanów
  • Zaawansowana i nowoczesna elektronika. Sterowanie automatyczne
  • Bezpieczne. Inteligentny system napotkania przeszkody
  • Bardzo łatwy montaż i obsługa
  • Możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria
  • Bezawaryjna praca w ciężkich warunkach atmosferycznych

Oprócz szlabanów w ofercie słupki drogowe z napędem hydraulicznym, bariery zabezpieczeniowe, automatyczne zapory do indywidualnych miejsc parkingowych oraz ręczne zapory.

Masz pytania odnośnie produktu, montażu, lub serwisu? Zadzwoń!

Coliber Marek Podobas

Firma Coliber jest przedstawicielem renomowanych firm produkujących bramy garażowe, bramy przemysłowe, automatyka do bram rolety, kraty rolowane, drzwi oraz wiele innych. Szeroka oferta handlowa dostosowana do potrzeb każdego klienta. Wszystkie sprzedawane  produkty posiadają najwyższe normy jakościowe, które zadowolą najbardziej wymagających odbiorców.

Rzetelna firma Coliber

rzetelna firma
Deweloper Domy na każdą kieszeń