coliber bramy automatyka

Coliber-logo-1-300x87

tel. 22 782 53 23
tel. kom.  792 382 828

KRATY ROLOWANE STALOWE

Kraty rolowane to urządzenia spełniające jednocześnie rozmaite funkcje. Produkujemy je w wielu wariantach, zarówno jeśli chodzi o klasę odporności na włamanie, przepuszczalność powietrza, rodzaje napędów, jak i dostępne wzory i kolory.

R2 SS

Poszycie krat R2 SSG i R2 SSP jest zbudowane ze stalowych rurek, profilowanych sinusoidalnie i łączonych przegubowo spinkami. Występują w dwóch wersjach napędowych: z systemem sprężynowym (R2 SSG) oraz z elektrycznym napędem bocznym (R2 SSP).

R2 SC

Poszycie krat R2 SC zbudowane jest z prostych stalowych rurek, łączonych w układzie prostokątnym. Kraty różnią się układem napędowym: model R2 SCG wyposażyliśmy w system sprężynowy, a model R2 SCP w napęd boczny.

R2 SP

Zbudowana z jednościennych profili perforowanych, zapewniająca przepuszczalność powietrza na poziomie 28%. W zależności od potrzeb mogą one mieć układ napędowy oparty na systemie sprężynowym (R2 SPG) lub napędzie bocznym (R2 SPP).

Podobnie jak w przypadku bram rolowanych, główna zaleta krat to ich konstrukcja, umożliwiająca wykorzystanie powierzchni użytkowej obiektu po obu stronach oraz pod stropem.

Oferujemy kraty ze stali. Kraty stalowe to ciężkie i wytrzymałe mechanizmy. Doskonale nadają się do zabezpieczania otworów parkingowych, magazynowych itp.

Wygląd i budowa krat rolowanych zależą od miejsc, w których się je montuje i funkcji, które pełnią. W pomieszczeniach, które powinny być nie tylko bezpieczne, ale także wyeksponowane sprawdzają się kraty ze stalowych rurek prostych lub giętych sinusoidalnie. Kraty ze stalowych perforowanych profili zapewniają jednocześnie przesłonę optyczną i przepuszczalność powietrza na poziomie 28%.