coliber bramy automatyka

Coliber-logo-1-300x87

tel. 22 782 53 23
tel. kom.  792 382 828

NAPĘDY BRAM

AUTOMATYKA DO BRAM PRZESUWNYCH

Automat do bramy przesuwnej to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie polecane zarówno na posesje prywatne, do wspólnot mieszkaniowych, jak i dla przedsiębiorstw. Wystarczą odpowiednio dobrane siłowniki, aby bez problemu otworzyć każdą bramę.

Jak działa automat do bramy przesuwnej?

Automat do bramy przesuwnej zbudowany jest z siłowników oraz elementów sterujących. Ponadto często towarzyszą mu akcesoria do bram przesuwnych. Automatyka do bram może mieć różne rozmiary, sposób działania oraz formę obsługi. Jej dobór uzależniony jest od kilku czynników – wymiarów, wagi, intensywności pracy. Prawidłowo dobrany napęd bramy przesuwnej pozwala na jej płynne otwieranie i zamykanie, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych przez cały rok. Dodatkowo warto pamiętać, aby wybrać moc silnika według zaleceń producenta. Dzięki temu unikniemy ewentualnych problemów z otwieraniem lub zamykaniem podczas silnych wiatrów, a jednocześnie napęd nie będzie pracować na najwyższych obrotach, co może korzystnie przełożyć się na jego żywotność.

Napęd do bram przesuwnych

Napędy do bram przesuwnych eliminują konieczność wysiadania z samochodu celem otworzenia lub zamknięcia bramy. Takie rozwiązanie znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa. Bardzo często bywa tak, że przy tradycyjnych bramach nie wyłącza się silnika, pozostawiając kluczyki w stacyjce, co przekłada się na większe ryzyko kradzieży pojazdu. Dodatkowo napęd do bramy przesuwnej uniemożliwia wejście na posesję niepożądanym osobom. To także jedno z najlepszych rozwiązań dla wjazdów, które znajdują się przy ruchliwych ulicach. Brama automatycznie otwarta odpowiednio wcześniej eliminuje problem blokowania ruchu i pozwala na natychmiastowy wjazd na posesję. To rozwiązanie idealne również dla miejsc, z których korzysta wielu kierowców i gdzie pożądane jest sprawne i bezpieczne otwieranie bramy.

AUTOMATYKA DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak długość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.  W ofercie Nice znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Napędy do bram Nice to jednocześnie doskonałe połączenie komfortu i wygody użytkowania w estetycznym wydaniu.

ZALETY AUTOMATYKI DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

Automatyka do bram skrzydłowych powinna być dostosowana do długości skrzydła bramy, jej ciężaru, wymaganego kąta otwarcia, szybkości otwierania oraz do intensywności pracy. Tylko prawidłowo dobrany napęd będzie gwarancją niezawodnej, efektywnej pracy przez długi czas. Innowacyjne napędy Nice to połączenie funkcjonalności, wysokiego komfortu i wygody użytkowania oraz estetycznego designu.

NIEZAWODNY NAPĘD DO BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH

Napęd do bramy dwuskrzydłowej Nice to niezawodność w każdym calu. Urządzenia wyróżniają się zastosowaniem opatentowanego układu wewnętrznych komponentów, które w połączeniu z ruchomymi elementami gwarantują bardzo cichą pracę. Dodatkowo dostęp do połączeń elektrycznych po instalacji jest swobodny. W zależności od modelu napęd bramy dwuskrzydłowej przeznaczony jest do skrzydeł o różnej długości o ciężarze do 100, 200, 250 lub 900 kilogramów.

AUTOMATYKA DO BRAM GARAŻOWYCH

Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych Nice możemy dobrać pod kątem rozmiaru i ciężaru bramy, a także częstotliwości otwierania bramy oraz oczekiwanej szybkości działania siłownika.

Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami : zapewniamy fachową obsługę oraz szybkie i rzetelne przedstawienie oferty cenowej.